Parkieland: (012) 460 1976   |   Laerskool: (012) 460 7201

  • V3 Banner 01
    HIER KRY ONS VLERKE…
  • V3 Banner 02
    WAAR ELKE KIND TEL…
  • V3 Banner 03
    WERK HARD, SPEEL LEKKER!
  • V3 Banner 04
    UITNEMENDHEID
  • V3 Banner 05
    ONS GEE OM!
  • V3 Banner 06
    WERK HARD, SPEEL LEKKER!
  • V3 Banner 07
    WAAR ELKE KIND TEL…
Laai Gebeuree
Vind Gebeure

Event Views Navigation

Gebeure for Julie 2019

Kalender Maand Navigasie

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrydag Saterdag Sondag
1
2
3
4
5
6
7
8
9

SKOOL HEROPEN

Voortrekkers: Offisiere vergadering in spankamers 13:30

10

Voortrekkers: Spanbyeenkoms tot 17:30

11
12

Leierwerkswinkel 3 14:00

Landloop: Liga 1 – Edu Plex 14:00

Hokkie: Liga teen Wierdapark 14:00

13

Skaak: Menlo Ope 07:00

SUPER 12: HOKKIE – TUKS KAMPUS 07:30

Hokkie: Liga teen Wierdapark 18:00

14
15

Krieket: Wedstryd teen Cornwall Hill (o/13B) – weg Krieket: Wedstryd teen Cornwall Hill (o/12B) – tuis 14:00

Redenaars: Oppie-Tong-Af 14:00

16

Redenaars: Oppie-Tong-Af 14:00

Rugby: “Capping” 18:00

17

Redenaars: Oppie-Tong-Af 14:00

Tennis: Oefening (dubbels) 06:30

Junior Ekspo – Maragon ( 1 ) 08:00

18

Redenaars: Oppie-Tong-Af 14:00

Tennis: Super 12 07:00

AMESA: Finale rondte 14:00

19

Redenaars: Oppie-Tong-Af 14:00

Tennis: Super 12 07:00

Landloop: Liga 2 te Boerefort 14:00

20

Skaak: D4-liga uitspele 07:30

Hokkie: Liga teen Tygerpoort en Curro Hazeldean 08:00

21
22

GF en ISF: Alle trofeë terug by die skool

Senior koor: Oefening 17:30

Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/13B) – weg Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/12B) – tuis 14:00

23

Koor: Tshwane Youth Art Festival 16:30

Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/13A) – weg Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/12A) – tuis 14:00

24

Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/9A) – weg Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/9B) – tuis 14:00

Voortrekkers: Spanbyeenkoms tot 17:30

25

Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/11A) – weg Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/10A) 14:00 tuis

Landloop: Oefening te LC de Villiers (slegs Super 12-atlete) 14:00-15:30

26

Landloop: Liga 3 te Vissershoek (vrywillig individueel) 14:00

Hokkie: Liga teen Garsfontein 14:00

Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/11B) – weg Krieket: Wedstryd teen Lynnwood (o/10B) – tuis 14:00

27

SUPER 12: Landloop te Konka 08:00

Redenaars: Radikale Gauteng finale 08:00

28
29

Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/13B) – weg Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/12B) – tuis 14:00

30

Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/13A) – weg Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/12A) – tuis 14:00

31

Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/9A) – weg Krieket: Wedstryd teen Constantiapark (o/9B) – tuis 14:00

Landloop: Rusdag

Voortrekkers: Spanbyeenkoms tot 17:30

1

ISF: Toets 07:30

Hokkie: Pietie Coetzee toernooi 1ste span dogters tot 4 Augustus 08:00

Johan Smit: Alle gr. 7’s in die saal 12:00 – 12:50

2

Redenaars: ATKV-finaal te Goudini

Hokkie: Pietie Coetzee toernooi 1ste span dogters tot 4 Augustus 08:00

Landloop: Liga 4 te Queenswood 14:00

3

Hokkie: Pietie Coetzee toernooi 1ste span dogters tot 4 Augustus 08:00

Hokkie: Liga teen Midstream 08:00

4

Hokkie: Pietie Coetzee toernooi 1ste span dogters tot 4 Augustus 08:00

+ Export Events

ONS ONDERSTEUN GRAAG

“Die organisasies betaal vir die advertensiespasie. Laerskool Menlopark distansieer hulle van enige opinies of gedrag wat deur die
adverteerders gehuldig mag word en teenstrydig is met die etos en kultuur van Laerskool Menlopark”

.